jahan sanat logo
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

نمایشگاه دستاوردهای شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری کرمانشاه

نمایشگاه علم و فن آوری کرمانشاه

اشتراک گذاری:

حضور شرکت جهان صنعت کرمانشاه از شرکت های دانش بنیان گروه صنعتی شُکری در نمایشگاه دستاوردهای شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری کرمانشاه

سیامک آزادی رییس پارک علم و فناوری کرمانشاه با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام سال “تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین” از سوی مقام معظم رهبری، گفت: در همین راستا همزمان با «هفته دولت» نمایشگاهی از آخرین دستاوردهای شرکت‌های دانش بنیان و واحدهای فناور پارک علم و فناوری کرمانشاه برپا گردید. وی افزود: در این نمایشگاه دستاوردهای بیش از ۱۵۰ محصول واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان در فضایی بالغ بر هزار متر مربع در محل برج فناوری استان کرمانشاه عرضه شده است.

نمایشگاه علم و فن اوری1

 

آزادی تشریح رسالت و برنامه های پارک علم و فناوری کرمانشاه و توسعه بازار شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور تحت حمایت این مجموعه را از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه عنوان کرد. وی افزود: تعامل با بخش دولتی جهت رفع نیازهای استان از دیگر اهداف برپایی این نمایشگاه است.

رییس پارک علم و فناوری کرمانشاه در ادامه از برگزاری ۱۰ پنل تخصصی با حضور مدیران و کارشناسان دستگاه های دولتی در بخش جنبی این نمایشگاه خبر داد و افزود: در این پنل ها، شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور نیازهای خود را برای مدیران استان بیان کرده و توانمندی های خود را به آنها معرفی می کنند. وی ابراز امیدواری کرد: این نمایشگاه زمینه ساز آشنایی مسئولان و مدیران و نیز مردم کرمانشاه با دستاوردهای پارک علم و فناوری کرمانشاه شود.

آزادی خاطرنشان کرد: در روز پایانی نمایشگاه (۹ شهریور) بازدید برای عموم آزاد است و در همین راستا از تمام مردم برای بازدید از این نمایشگاه دعوت می کنیم. رییس پارک علم و فناوری کرمانشاه ابراز امیدواری کرد: بازدید عموم از این نمایشگاه منجر به تقویت روحیه خودباوری در جامعه شود.

نمایشگاه علم و فن آوری2

 

Picture of واحد مهندسی

واحد مهندسی

واحد طراحی و مهندسی شرکت جهان صنعت کرمانشاه

جستجو کردن

ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

مطالب پرطرفدار

دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

نام(ضروری)

مطالعه کنید

نوشته های مرتبط

برای دریـافت مشـاوره از واحـد مهنـدسی با ما در ارتباط باشید.

خلق ایده های نو در کنار ما
درباره جهان صنعت