jahan sanat logo
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

شرکت ذوب آهن بیستون

اسلایدگیت

کیلومتر ۳۵ جاده کرمانشاه - هرسین

تولید شمش

اسلاید گیت

سیستم اسلایدگیت دارای دو نوع سیستم عملکرد به صورت هیدرولیکی و پنوماتیکی می باشد که در روند انتقال مواد مذاب از پاتیل به تاندیش نقش کنترل کننده دارد .سیستم اسلاید گیت در قسمت تحتانی پاتیل نصب شده و با تغییر سایز منفذ ورودی، جریانی یکنواخت از مذاب را با سرعت قابل کنترل به داخل تاندیش هدایت می کند. 

جابجایی و لغزش آسان صفحات اسلاید گیت در کنار هم یکی از موارد مهم در این محصول می باشد که باید در زمان طراحی به آن توجه کرد.ما در شرکت جهان صنعت کرمانشاه با استفاده از متریال خاص ( دارای خاصیت نسوز و ضد سایش ) اقدام به ساخت این صفحات نموده ایم.طراحی خاص جهت به حداقل رساندن میزان اصطحکاک بین صفحات نیز باعث می شود تا استهلاک قطعات مصرفی به حداقل برسد و دستگاه طول عمر بالاتری داشته باشد.

 

موارد مهم در طراحی سیستم اسلایدگیت

اجزای مهم دستگاه اسلاید گیت

شامل اجزای ذیل می باشد:

مزایای استفاده از تولیدات ما

شرکت جهان صنعت کرمانشاه یک شرکت دانش بنیان و با اتکا به دانش نیروهای بومی است که در طی چند سال فعالیت خود اقدام به ساخت اکثر تجهیزات و قطعات خطوط نورد کرده است.به عنوان یک تولید کننده اسلایدگیت حرفه ای در ایران، ما می توانیم طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی تجهیزات را با خدمات کامل مهندسی از ( صفر تا صد ) پروژه عرضه کنیم. ما همچنین می توانیم سایر نیازهای غیر استاندارد را با توجه به نیازهای کاربران طراحی، تولید و اصلاح کنیم.

مشخصات اسلایدگیت

شرکت جهان صنعت کرمانشاه توانایی تولید انواع اسلایدگیت با مشخصات فنی استاندارد و متناسب با نیاز شما را در کمترین زمان ممکن داراست.

مزایای سیستم اسلاید گیت شرکت جهان صنعت کرمانشاه

بر اساس موارد ذکر شده در بالا سیستم باید بتواند همه جوانب لازم را داشته باشد که این کار مستلزم مسایلی از جمله انتخاب مناسب ابعاد و متریال در ساخت ، طراحی سیستم هیدرولیک مناسب جهت کارکرد مطلوب دستگاه و سایر ملاحظات طراحی باشد.

ساخت این قطعه از  حساسیت بسیار بالایی برخوردار است از این جهت که هر گونه خرابی یا نشتی از این تجهیز،باعث می شود تا مواد مذاب داخل پاتیل از ارتفاع بالا سقوط کرده و تلفات جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد.

Ladle Slide gate lea

لطفاً اطلاعات بیشتر در مورد پروژه خود را برای ما ارسال کنید، ما در اسرع وقت پاسخ خود را به ایمیل شما ارسال می کنیم.
صمیمانه از انتخاب شرکت جهان صنعت کرمانشاه برای پاسخ به نیاز خود از شما سپاسگزاریم.

جهان صنعت کرمانشاه