jahan sanat logo
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

شرکت ذوب آهن بیستون

کیلومتر ۳۵ جاده کرمانشاه - هرسین

تولید شمش

تاندیش ذوب آهن

تاندیش تجهیزی است که در ریخته‌گری فلزات استفاده می شود جهت ساخت آن از متریال های که مقاومت بالایی  استفاده می گردد و در فرایند ریخته‌گری برای انتقال فولاد مذاب از یک پاتیل فولادی به قالب، از یک ظرف میانی به نام تاندیش استفاده می‌شود . تاندیش به عنوان واسطه ای بین پاتیل و قالب عمل میکند ، وقتی تاندیش پرشود نازل ها باز می شوند و ریخته شدن فولاد درون قالب های مسی که در زیر تاندیش قرار دارند شروع می شود. و دارای یک محفظه آسترکاری شده با مواد نسوز و دربردارنده فولاد مذاب با حداقل اتلاف حرارتی است. انتخاب نسوزها در تاندیش به دلایلی از جمله سکوئنس ریخته گری طولانی تر، زمان آماده سازی مجدد سریعتر تاندیش و تمیزی فولاد حائز اهمیت است و شرکت جهان صنعت (JSK) قادر به ساخت تاندیش و ارائه آن طبق نمونه به کلیه کارخانجات ذوب و ریخته گری می باشد.

اجزای مهم دستگاه تاندیش ذوب آهن

شامل اجزای ذیل می باشد:

مزایای استفاده از تولیدات ما

جهان صنعت کرمانشاه یک شرکت دانش بنیان و با اتکا به دانش نیروهای بومی است که در طی چند سال فعالیت خود اقدام به ساخت اکثر تجهیزات و قطعات خطوط نورد کرده است.به عنوان یک تولید کننده تاندیش ذوب آهن در ایران، ما می توانیم طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی تجهیزات را با خدمات کامل مهندسی از ( صفر تا صد ) پروژه عرضه کنیم. ما همچنین می توانیم سایر نیازهای غیر استاندارد را با توجه به نیازهای کاربران طراحی، تولید و اصلاح کنیم.

مشخصات تاندیش ذوب آهن

شرکت جهان صنعت کرمانشاه توانایی تولید انواع تاندیش ذوب آهن با مشخصات فنی استاندارد و متناسب با نیاز شما را در کمترین زمان ممکن داراست.

مزیت تاندیش ذوب آهن

لطفاً اطلاعات بیشتر در مورد پروژه خود را برای ما ارسال کنید، ما در اسرع وقت پاسخ خود را به ایمیل شما ارسال می کنیم.
صمیمانه از انتخاب شرکت جهان صنعت کرمانشاه برای پاسخ به نیاز خود از شما سپاسگزاریم.

جهان صنعت کرمانشاه