jahan sanat logo
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

جهان صنعت کرمانشاه واحد تولیدی دانش بنیان نمونه استان کرمانشاه شد

اشتراک گذاری:

در آیین گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن از مسعود حیدریان مدیرعامل شرکت جهان صنعت کرمانشاه واحد تولیدی دانش بنیان نمونه استان کرمانشاه در سال ۱۴۰۳ تجلیل به عمل آمد.
در این مراسم که امروز (۱۷ تیر)  در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی استان کرمانشاه با حضور محمد طیب صحرایی استاندار کرمانشاه، عبدالوحید محمدی معاون اقتصادی استانداری کرمانشاه، جهانبخش شکری رئیس خانه صنعت و معدن استان، رضا سلیم ساسانی رئیس اتاق بازرگانی استان، محسن دارابی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان و جمعی از مدیران و فعالان اقتصادی کرمانشاه برگزار شد از صنعتگران و معدنکاران نمونه کرمانشاه تجلیل به عمل آمد.

روز ملی صنعت و معدن- کرمانشاه 1403
در شرکت جهان صنعت کرمانشاه کلیه امور مهندسی ساخت و تولید و مشاوره فنی از گام نخست تا پایان زیر نظر کارشناسان و پرسنل مجرب فنی صورت می پذیرد. مهندسی معکوس، تعیین و تشخیص و تامین متریال خاص بر اساس شرایط کاری تعریف شده، قطعات و ماشین آلات نمونه، پردازش و کنترل کلیه مراحل طی پروسه ساخت با نظارت تیم فنی این شرکت در حال اجرا می باشد.

این شرکت در حال حاضر به یکی از قطب های بومی سازی تولید ماشین آلات صنعتی یا سنگین به خصوص صنعت فولاد با کیفیت قابل رقابت با شرکت‌های خارجی و برندهای مطرح دنیا تبدیل گردیده که با تلفیقی از پرسنل جوان تحصیل‌کرده و پرسنل با تجربه و کارآزموده در کنار سایر کارخانجات داخلی در کشور عزیزمان گدر حال فعالیت است.

حضور در نمایشگاه های مختلف داخلی و خارجی و ارائه توانمندی های این شرکت، بیانگر نقش پررنگ در زمینه ساخت و پشتیبانی صنایع مختلف کشور می باشد.

Picture of واحد مهندسی

واحد مهندسی

واحد طراحی و مهندسی شرکت جهان صنعت کرمانشاه

جستجو کردن

ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

مطالب پرطرفدار

دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

نام(ضروری)

مطالعه کنید

نوشته های مرتبط

برای دریـافت مشـاوره از واحـد مهنـدسی با ما در ارتباط باشید.

خلق ایده های نو در کنار ما
درباره جهان صنعت