jahan sanat logo
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

حضور فعال جهان صنعت کرمانشاه در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تبریز متافو

اشتراک گذاری:

نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تبریز که باحضور ۹۰ شرکت داخلی از تاریخ ۱۲ تا ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز برگزار شد، به عنوان یکی از مهم‌ترین رویدادهای صنعتی و تجاری در حوزه‌های فولاد، متالورژی، ریخته‌گری، و ماشین‌آلات در منطقه شناخته شد. این نمایشگاه به‌عنوان یک فرصت عالی برای معرفی توانمندی‌ها و دستاوردهای شرکت‌ها و واحدهای صنعتی این حوزه‌ها معرفی شد.

شرکت‌ برجسته‌ی *شرکت جهان صنعت کرمانشاه* که به عنوان یکی از تولیدکنندگان برجسته در صنایع قطعات و ماشین‌آلات صنعتی فعالیت می‌کنند، در این نمایشگاه حضور فعال داشت. غرفه‌ این شرکت در بخش E2 واقع شده بود و با استقبال گسترده‌ای از بازدیدکنندگان مواجه شد.

حضور فعال جهان صنعت کرمانشاه در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تبریز متافو

ساعات بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ بوده که به دلیل حضور گسترده‌ی تخصص‌های فنی و مدیران صنعتی، فرصت مناسبی برای برقراری ارتباطات حرفه‌ای، معرفی فناوری‌های پیشرفته و جذب همکاری‌های تجاری فراهم آورد.

این نمایشگاه به‌عنوان یک پل ارتباطی و تبادل دانش و فن‌آوری بین تولیدکنندگان، فروشندگان و مصرف‌کنندگان در صنعت فولاد و صنایع وابسته، در سطح ملی و بین‌المللی تأثیرگذاری فراوان داشته است.

نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تبریز، یکی از مهم‌ترین رویدادهای صنعتی و تجاری در حوزه‌های فولاد، متالورژی، ریخته‌گری و ماشین‌آلات در منطقه بود.

Picture of واحد مهندسی

واحد مهندسی

واحد طراحی و مهندسی شرکت جهان صنعت کرمانشاه

جستجو کردن

ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

مطالب پرطرفدار

دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

نام(ضروری)

مطالعه کنید

نوشته های مرتبط

برای دریـافت مشـاوره از واحـد مهنـدسی با ما در ارتباط باشید.

خلق ایده های نو در کنار ما
درباره جهان صنعت