jahan sanat logo
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

تفاهم نامه همکاری شرکت جهان صنعت کرمانشاه و شرکت فولاد آتیه خاورمیانه منعقد شد

تفاهم نامه همکاری شرکت جهان صنعت کرمانشاه

اشتراک گذاری:

در دومین روز از پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران ۲۰ دی ماه ۱۴۰۲،  تفاهم نامه همکاری ساخت و پشتیبانی ماشین آلات و تجهیزات خط نورد ورق و میلگرد بین شرکت فولاد آتیه خاورمیانه (کارفرما) و شرکت جهان صنعت کرمانشاه(پیمانکار) در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۲ مبنی بر مهار توم و رشد تولید و در راستای بحث بومی‌سازی و قطع وابستگی و حمایت از نیازهای فن‌آورانه امضاء شد. این تفاهم نامه با ارزش ارزی  ۹۰۹٫۰۰۰  یورو و صرفه جویی ارزی  ۱٫۷۱۹٫۰۰۰یورو منعقد گردید.

تفاهم نامه همکاری شرکت جهان صنعت کرمانشاه

آقای مهندس سلمان پور نماینده مدیرعامل شرکت فولاد آتیه خاورمیانه در حاشیه امضاء این تفاهم نامه گفت: این شرکت پیش از آشنایی با شرکت جهان صنعت تجهیزات خطوط تولید میلگرد خود را از خارج تامین می کرد اما برای خط ورق فولادی خود پس از آشنایی با گروه شکری و شرکت جهان صنعت کرمانشاه تصمیم بر این شد ساخت تجهیزات بسیار حساسی را که در برنامه بود را به این شرکت واگذار کنیم.

وی تصریح کرد: ساخت استراکتور در کشور ایران سابقه نداشته و تمام استراکتورهای موجود در خطوط نورد ساخت خارج از کشور است که در داخل نصب شده است.

نماینده مدیرعامل شرکت فولاد آتیه خاورمیانه اظهارداشت: برنامه بعدی ما با شرکت جهان صنعت کرمانشاه ساخت دی‌اس‌کی‌لر است که نقش بسزایی در تولید ورق‌های فولادی دارد.

تولیدات جهان صنعت علاوه بر اینکه عیوب دستگاه های خارجی را ندارد همراستای منافع شرکت کارفرما نیز می باشد.

جهانبین شُکری بیان داشت:  از اعتماد گروه صنعتی  فولاد آتیه خاورمیانه سپاسگزاریم که به شرکت دانش‌بنیان جهان صنعت کرمانشاه اعتماد کرد و ساخت چنین تجهیزات حساسی را به نیروهای متخصص ما سپرد.

عضو هیئت مدیره گروه شُکری تصریح کرد: امیدواریم طبق تفاهم نامه هایی که داریم همکاری بیشتری داشته باشیم و بتوانیم به صورت جامع تولید کنیم.

تفاهم نامه همکاری شرکت جهان صنعت کرمانشاه

وی با تاکید بر اینکه سعی داریم همراه خوبی باشیم گفت: شرکت جهان صنعت کرمانشاه با پرسنل کاملا بومی و با سابقه فعالیت در حوزه ماشین سازی در چند سال اخیر پا به عرصه فولاد گذاشته است و توانسته نقش خوبی در بومی سازی این صنعت داشته باشد. شُکری خاطر نشان ساخت: علاوه بر اینکه در کنار صنایع فولادی کشور هستیم توانسته ایم در کشور عراق نیز تامین تجهیزات پروژه‌های فولادی را تامین کنیم. این مراسم با حضور اعضای هیئت رئیسه انجمن فولاد ایران مدیران، نماینده ایمیدرو و جمعی از مدیران صنایع فولاد ایران در سالن تفاهم نامه های نمایشگاه برگزار شد.

Picture of واحد مهندسی

واحد مهندسی

واحد طراحی و مهندسی شرکت جهان صنعت کرمانشاه

جستجو کردن

ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

مطالب پرطرفدار

دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

نام(ضروری)

مطالعه کنید

نوشته های مرتبط

برای دریـافت مشـاوره از واحـد مهنـدسی با ما در ارتباط باشید.

خلق ایده های نو در کنار ما
درباره جهان صنعت