jahan sanat logo
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

حضور شرکت دانش بنیان جهان صنعت کرمانشاه در پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

اشتراک گذاری:

به گزارش روابط عمومی گروه شُکری، جشنواره و نمایشگاه لی فولاد ایران با محوریت نمایشگاه بومی‌سازی توسعه تکنولوژی برندسازی و انتقال دانش فنی بر اساس نیاز زنجیره آهن و فولاد درحال برگزاری است.

این رویداد به همت  انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران برگزار شده و از تاریخ ۱۹ الی ۲۱ دی ماه ۱۴۰۲ در برج میلاد تهران برپاست و از ساعت ۹ صبح الی ۵ عصر آماده بازدید علاقه‌مندان  می‌باشد.

 پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

شرکت‌های بزرگ معدنی و فولاد کشور در این رویداد ملی حضور فعالی دارند و به ارائه نیازها و فرصت‌های بومی‌سازی و ساخت داخل و نیازهای فناورانه در زنجیره آهن و فولاد می‌پردازند.

برخی از شرکت های بزرگ فولادی ایران از جمله: جهان صنعت کرمانشاه، فولاد مبارکه، فولاد خوزستان (فخوز)، ذوب آهن اصفهان، معدنی و صنعتی گل‌گهر (کگل)، معدنی و صنعتی چادرملو (کچاد)، هلدینگ میدکو، هلدینگ صنایع و معادن ماهان، گهرزمین (کگهر)، فولاد هرمزگان (هرمز)، آهن و فولاد ارفع،گروه ملی صنعتی فولاد ایران، فولاد آلیاژی ایران (فولاژ)، سنگ آهن مرکزی ایران، اپال پارسیان، صبا فولاد خلیج فارس، فولاد اکسین و… در این رویداد تخصصی می باشند

 پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

در این دوره از نمایشگاه به همت انجمن فولاد ایران میز تفاهم ساخت داخل راه اندازی شده است و حین رویداد، تفاهم نامه ها و قراردادهای داخلی سازی قطعات، تجهیزات، دانش فنی و فرایندهای استراتژیک در فولاد و صنایع معدنی کشور منعقد می شود.

به واسطه تخصصی بودن این نمایشگاه شاهد حضور فعالین حوزه فولاد و تبادل اطلاعات بین شرکت های تامین و تولید کننده صنعت و تولید کنندگان قطعات داخلی هستیم.

Picture of واحد مهندسی

واحد مهندسی

واحد طراحی و مهندسی شرکت جهان صنعت کرمانشاه

جستجو کردن

ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

مطالب پرطرفدار

دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

نام(ضروری)

مطالعه کنید

نوشته های مرتبط

برای دریـافت مشـاوره از واحـد مهنـدسی با ما در ارتباط باشید.

خلق ایده های نو در کنار ما
درباره جهان صنعت